RSS RECENZIE RECENZIE RECENZIE RECENZIE RECENZIE

Aktuálnu ponuku realít našej kancelárie nájdete na portáli AReality.sk. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

RECENZIE

Ďakujem panovi Bc.Jaslovskému za super spoluprácu pri predaji našej nehnuteľnosti. Všetko prebehlo rýchlo, hladko a bez starostí z našej strany. Služby tejto realitnej kancelárie vrelo odporúčam. S pozdravom p. Kováčová

 

P. Jaslovský ďakujem pekne za predaj môjho domu a následne za kúpu bytu. Bol som s vami veľmi spokojný. Pekný deň želám. Polák

 

S pánom Jaslovským som bol veľmi spokojný od prvého stretnutia. Pomohol mi predať nehnuteľnosť a to rýchlo bez komplikácii. Moja nehnuteľnoť bola v inej RK po dobu 5 mesiacov , vôbec ma nekontaktovali , proste som si vybral zle. Oslovil som p. Jaslovského a za dva týždne som mal predanú nehnuteľnosť. Super spolupráca a hlavne je v ňom ludskosť a výborná komunikácia. Prajem všetko dobre p. Jaslovský. Meszároš.

 

Veľmi pekne ďakujem za profesionalitu pri predaji môjho pozemku. Určite oslovte p. Jaslovského , budete milo prekvapený. Majte sa. M.R.