RSS Slovensky Česky English Deutsch Magyar

Aktuálnu ponuku realít našej kancelárie nájdete na portáli AReality.sk. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

O nás

Real Team realitná kancelária, s.r.o. je založená od roku  2003 a pozíciu na trhu si stavia poskytovaním aktuálnych a objektívnych informácii o nehnuteľnostiach, kvalitných profesionálnych  služieb a budovaní úzkych vzťahov s klientami tak,  aby sme boli vždy ich   PRVOU  VOĽBOU  pri riešení realitných potrieb.

Na trhu s nehnuteľnosťami poskytujeme služby spojené s kúpou, predajom a prenájmom všetkých typov nehnuteľnosti.

Ku každému klientovi sa snažíme pristupovať individuálne. Diskrétne, korektné a okamžité jednanie je pre nás samozrejmosťou. Najväčšiu radosť nám robí stále rastúci počet spokojných klientov.

Mnohí z Vás kupujú alebo predávajú po prvýkrát, často ide o zložité transakcie, kedy na predávanej nehnuteľnosti viazne záložné právo a kupujúci chce financovanie riešiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, množia sa exekúcie pre nesplácanie záväzkov, preto zvažujte či to zvádnete bez potrebných skúsenosti.

Real Team - realitná kancelária sa zaoberá

§      predajom, výmenou, prenájmom a kúpou bytov, domov, budov, chát, záhrad, stavebných pozemkov, nebytových priestorov a iných nehnuteľností,

§       sme tu pre Vás, aby sme Vám poradili, zabezpečili znalecký posudok, geometrický plán, kúpne,   darovacie, zámenné a nájomné zmluvy, čestné prehlásenia, splnomocnenia, prípadne iné zmluvy ohľadom vysporiadania nehnuteľností a návrhov na vklad do katastra nehnuteľnosti,

§        taktiež sprostredkujeme HÚ vo všetkých bankách,

§        Vašu nehnuteľnosť Vám bezplatne prezentujeme na našej webovej stránke a v miestnej tlači,

§        vypracovanie zmlúv a ostatného servisu k predaju, kúpe, prenájmu alebo darovaniu nehnuteľnosti Vám poskytneme aj v prípade pokiaľ nekupujete, resp. nepredávate prostredníctvom našej kancelárie, to znamená, že ste si našli svojho kupujúceho alebo predávajúceho. Provízia pre kanceláriu je závislá od množstva poskytnutých služieb.

Každá Zmluva o spostredkovaní prenájmu, podnájmu, kúpy alebo predaja nehnuteľnosti  sprostredkovaná realitným maklérom  realitnej spoločnosti Real Team realitná kancelária, s.r.o. nadobúda právnu platnosť a je účinná podpisom iba Pavlom Danihelom.

 

Sme Vám pripravení kedykoľvek poradiť a pomôcť ! 

Real Team realitná kancelária, s.r.o. 

Otváracie hodiny:

 

Pondelok

Po dohode s klientom

Útorok

Po dohode s klientom

Streda

Po dohode s klientom

   Štvrtok

Po dohode s klientom

Piatok

Po dohode s klientom

Sobota

Po dohode s klientom

Nedeľa

Po dohode s klientom