RSS Slovensky Česky English Deutsch Magyar

Aktuálnu ponuku realít našej kancelárie nájdete na portáli AReality.sk. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

O nás

Real Team - realitná kancelária je založená od roku  2003 a pozíciu na trhu si stavia poskytovaním aktuálnych a objektívnych informácii o nehnuteľnostiach, kvalitných profesionálnych  služieb a budovaní úzkych vzťahov s klientami tak,  aby sme boli vždy ich   PRVOU  VOĽBOU  pri riešení realitných potrieb.

Na trhu s nehnuteľnosťami poskytujeme služby spojené s kúpou, predajom a prenájmom všetkých typov nehnuteľnosti.

Ku každému klientovi sa snažíme pristupovať individuálne. Diskrétne, korektné a okamžité jednanie je pre nás samozrejmosťou. Najväčšiu radosť nám robí stále rastúci počet spokojných klientov.

Mnohí z Vás kupujú alebo predávajú po prvýkrát, často ide o zložité transakcie, kedy na predávanej nehnuteľnosti viazne záložné právo a kupujúci chce financovanie riešiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, množia sa exekúcie pre nesplácanie záväzkov, preto zvažujte či to zvádnete bez potrebných skúsenosti.

Real Team - realitná kancelária sa zaoberá

§      predajom, výmenou, prenájmom a kúpou bytov, domov, budov, chát, záhrad, stavebných pozemkov, nebytových priestorov a iných nehnuteľností,

§       sme tu pre Vás, aby sme Vám poradili, zabezpečili znalecký posudok, geometrický plán, kúpne,   darovacie, zámenné a nájomné zmluvy, čestné prehlásenia, splnomocnenia, prípadne iné zmluvy ohľadom vysporiadania nehnuteľností a návrhov na vklad do katastra nehnuteľnosti,

§        taktiež sprostredkujeme HÚ vo všetkých bankách,

§        Vašu nehnuteľnosť Vám bezplatne prezentujeme na našej webovej stránke a v miestnej tlači,

§        vypracovanie zmlúv a ostatného servisu k predaju, kúpe, prenájmu alebo darovaniu nehnuteľnosti Vám poskytneme aj v prípade pokiaľ nekupujete, resp. nepredávate prostredníctvom našej kancelárie, to znamená, že ste si našli svojho kupujúceho alebo predávajúceho. Provízia pre kanceláriu je závislá od množstva poskytnutých služieb.

Každá Zmluva o spostredkovaní prenájmu, podnájmu, kúpy alebo predaja nehnuteľnosti  sprostredkovaná realitným maklérom  realitnej spoločnosti Real Team nadobúda právnu platnosť a je účinná podpisom iba Pavlom Danihelom.

 

Sme Vám pripravení kedykoľvek poradiť a pomôcť ! Hľadáme realitných maklérov pre Bratislavu a okolie

Hľadáme ambicióznych a energických ľudí, ktorí chcú byť pánmi svojho času a nespokoja sa s priemerným príjmom. 

Ponúkame zaškolenie, nadštandardné percentuálne hodnotenie podľa objemu predaja. 
Podmienkou sú dobré komunikačné schopnosti. Pracovať môžete aj popri Vš - škole alebo popri hlavnom pracovnom pomere. 

Náplňou práce u nás je: 
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom 
- návšteva nehnuteľností a získavanie podrobných informácií 
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia 
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami. 

ČO NÁJDETE LEN U NÁS: 
- po vyhľadaní klienta na nehnuteľnosť a podpise rezervačnej zmluvy sa ďalej o ponuku nestaráte, všetko preberajú kolegovia, ktorí zabezpečia hypotéku, komunikáciu s úradmi, bankami, notármi atd. Po ukončení prípadu je Vám odovzdaná provízia. Tento postup výrazne šetrí Váš čas a umožňuje Vám naplno sa venovať len náboru nehnuteľností a prehliadkam. 

Vážení uchádzači, vážime si Váš prejavený záujem a čas, ktorý ste tejto pracovnej ponuke venovali. 
Ďakujeme Vám za zaslanie Vašich životopisov na info@realteam.sk